KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15482124
nr 1548 2124
Akvarell
Gretha Hansson, Gävle. Signerad. Akvarell, 32x48 cm, yttermått inklusive ram: 54x69 cm
Utrop:
500 kr
måndag 19 juni 2023
kl 20:41:44
19 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer